Sveiki atvykę į mūsų naująją svetainę!

„Rekviem“ – tai naujas Kėdainių krematoriumo (AB "K2 LT") veiklą vienijantis prekės ženklas.

Atsisveikinimo scenarijai

Kremavimas

Kremavimas – tai estetiškas ir ekonomiškas velionio laidojimo būdas. Nusprendusiems savo artimą palaidoti kremuojant, atliekame visus su kremavimu susijusius darbus – pasirūpiname mirusiojo palaikų transportavimu į krematoriumą, kremavimu. Galimas ir kremuotų palaikų pristatymas į Jūsų pageidaujamą vietą, velionio artimųjų dalyvavimas įkeliant karstą kremuoti. Šis pasirinkimas skirtas tiems, kuriems reikalingas tik palaikų kremavimas, be salės nuomos ar papildomų ritualinių apeigų organizavimo.


Kainos prasideda nuo 319 €

Daugiau

Kremavimas su atsisveikinimu

Šis pasirinkimas skirtas tiems, kurie nutaria prieš kremavimą velionio palaikų nešarvoti, tačiau pageidauja organizuoti atsisveikinimo su kremuotais velionio palaikais ceremoniją. Krematoriume įrengtoje atsisveikinimo salėje velionio artimiesiems suteikiama galimybė pabūti kartu prieš kremavimą ir dalyvauti įkeliant karstą kremuoti. Vėliau urna su pelenais pristatoma į atsisveikinimo vietą. Atsisveikinimą organizuojame mes, visas detales derindami su Jumis. Galima rinktis iš kelių atsisveikinimo vietų alternatyvų, individualiai pritaikyti karstą ar urną pelenams.


Kainos prasideda nuo 525 €

Daugiau

Šarvojimas su kremavimu

Tai integruotas ritualinių apeigų derinimas, kai pirmiausia velionio palaikai yra šarvojami ir tik po to kremuojami. Artimiesiems ir draugams suteikiama galimybė lydėti velionį į krematoriumą, dalyvauti palydint karstą kremuoti ir dar kartą atsisveikinti su mirusiuoju po kremavimo. Atsisveikinimą organizuojame mes, visas detales derindami su Jumis. Galima rinktis iš kelių atsisveikinimo vietų alternatyvų, individualiai pritaikyti karstą ar urną pelenams.


Kainos prasideda nuo 775 €

Daugiau

Atsisveikinimas su artimuoju Jūsų pasirinktoje aplinkoje

Atsisveikinimas Maldos namuose

Atsisveikinimas su kremuotais velionio palaikais vyksta maldos namų aplinkoje – bažnyčioje, koplyčioje ar religinės bendruomenės namuose. Sakrali erdvė susirinkusiems velionio artimiesiems suteikia rimties ir atsisveikinimo ritualą perkelia į dvasinį lygmenį. Čia visas dėmesys sutelkiamas į velionį – dvasininkas aukoja šv. Mišias, artimiausi žmonės visų akivaizdoje kviečiami pasidalyti iš anksto apgalvotais pasisakymais ar prisiminimais. Maldos namuose semiamasi stiprybės ir išminties, padedančios išgyventi netektį, įvertinti likusius šalia ir palydėti artimą su šviesiomis mintimis. Po ceremonijos urna iškilmingai išnešama iš maldos namų ir pristatoma į laidojimo vietą. Ceremonija trunka 1–2 val.

Atsisveikinimas Šarvojimo salėje

Atsisveikinimas su kremuotais velionio palaikais vyksta Jūsų pasirinktoje šarvojimo salėje. Rimties, ramybės ir santūrumo kupina aplinka suteikia galimybę kiekvienam atėjusiam asmeniškai prieiti prie urnos, mintimis pabūti su velioniu, perduoti užuojautą artimiausiems žmonėms. Dvasingumo ceremonijai suteikia urną iškilmingai puošiančios gėlės ir šalia gausiai degančių žvakių šviesa. Artimiesiems pageidaujant, ceremonijoje gali skambėti ramios instrumentinės arba vokalinės muzikos garsai. Pagal poreikį, poilsio kambarėlyje gali būti patiekiami užkandžiai. Po ceremonijos, kurią visą laiką prižiūri aptarnaujantis personalas, organizuojamas iškilmingas urnos su kremuotais palaikais išlydėjimas – tai urnos išnešimas iš atsisveikinimo vietos iki automobilio, kuris kremuotus velionio palaikus veža į laidojimo vietą. Urna nešama specialiai pritaikytame puošniame laikiklyje, ceremoniją gali lydėti gyvos muzikos atlikėjai. Trukmė: 4–8 val.

Atsisveikinimas Pasirinktoje erdvėje

Atsisveikinimas su kremuotais velionio palaikais vyksta Jūsų pasirinktoje aplinkoje – restorane, galerijoje, namuose ar kitoje Jums arba velioniui brangioje vietoje. Šis pasirinkimas suteikia daugiausiai laisvės, kai savo artimą norima palydėti įgyvendinant individualius sumanymus. Velionio artimieji ir draugai neformalioje aplinkoje gali nevaržomai bendrauti, dalytis prisiminimais. Tokią ceremoniją dažnai lydi pageidaujamas muzikinis fonas, ekrane rodomas nuotraukų ar video įrašų filmas apie velionio gyvenimą. Atskiru susitarimu, pasirūpiname ir vaišėmis. Po ceremonijos urna pristatoma į laidojimo vietą. Trukmė: iki 4 val.

Atsisveikinimas Gamtoje

Atsisveikinimas su kremuotais velionio palaikais vyksta pasirinktoje vietoje po atviru dangumi. Kol kas dar neįprastas, tačiau vis dažniau lietuvių atrandamas sprendimas – artimuosius sukviesti į gražų gamtos kampelį, kuriame velionis palydimas kartu su vėju, saule, lietumi ir visomis kitomis gamtos stichijomis. Simboliška, jautru ir didinga atsisveikinimui su mirusiuoju suteikti daugiau erdvės, o gedintiems artimiesiems – tyro oro. Į pasirinktą vietą iškilmingai pristatoma gėlėmis dekoruota urna, ji pastatoma ant žvakėmis apšviestų dailių kolonų. Pageidaujant, ceremoniją gali lydėti gyvai atliekamos akustinės muzikos garsai, užkandžiai. Gamtoje susirinkę artimieji ir draugai bendrauja, dalijasi prisiminimais apie velionį. Po ceremonijos urna pristatoma į laidojimo vietą. Trukmė: iki 4 val.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimų, susisiekite Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Klausimynas

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 61 89 89 89

Jums tinkamiausias planas

Pasiūlymas

Alternatyva

REKVIEM

Kaina: 333 €

Kiti laidojimo būdai

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 61 89 89 89 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 61 89 89 89

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę