Apie kremavimą

Kremavimas – tai santūrus, ekonomiškas ir ekologiškas būdas palaidoti artimąjį. Moderni krematoriumo aplinka užtikrina, kad palydėti velionio susirinkusius artimuosius lydėtų santūri ramybė. Rimties akimirkų čia neblaško pašaliniai garsai ar vaizdai – kremavimo procesą lydi tyla ir sterili aplinka. Visas kremavimo procesas trunka apie 3 val.

Paruošiamas karstas

Patikriname, ar tinkamas jo dydis, ar karsto rankenėlės netrukdo jo perkėlimui į kremavimo patalpą. Kai viskas paruošta, karstą perkeliame prie kremavimo įrenginio.

Atsidaro vartai

Kai karstas perkeliamas ant kremavimo įrenginio, atsidaro vartai ir velionis keliauja į vidų. Iš ten sklinda šviesa ir šiluma. Tai trunka vos keletą sekundžių, tuomet vartai užsidaro.

Vyksta kremavimas

Po 15–20 minučių velionį lydintiems artimiesiems pageidaujant, galima stebėti, kaip vyksta kremavimas. Vaizdas stebimas kompiuterio ekrane arba tiesiogiai pro specialią akutę.

Atvėsinami kremuoti palaikai

Kremavimo įrenginį sudaro trys sekcijos. Pirmiausia vyksta kremavimas dujomis, kurios paprastai įkaitinamos iki 800 laipsnių ir daugiau. Maždaug po valandos pereinama į kitą lygį, kuriame organinės medžiagos virsta neorganinėmis. Trečiajame lygyje palaikai atvėsinami.

Kremuoti palaikai supilami į kapsulę

Velionio palaikus supilame į standartinę kapsulę. Jos dydis parenkamas tiksliai toks, kad į ją tilptų absoliučiai visi pelenai. Tuomet kapsulė perduodama artimiesiems arba pristatoma į numatytą atsisveikinimo vietą.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 63 39 77 19

Informacija apie pasiūlymą

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 63 39 77 19 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 63 39 77 19

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę