Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika

Apie kremavimą „Lietuvos krematoriume“

„Lietuvos krematoriume“ atliekamas pagarbus ritualinis kremavimo procesas – nuo palaikų įkėlimo į įrenginį iki kapsulės ar urnos su pelenais atidavimo – trunka 2,5–3 valandas. „Lietuvos krematoriume“ 24 val. per parą veikia nepertraukiama monitoringo programa.

Paruošiamas karstas

Patikriname, ar tinkamas jo dydis, ar karsto rankenėlės netrukdo jo perkėlimui į kremavimo patalpą. Kai viskas paruošta, karstą perkeliame prie kremavimo įrenginio.

Atsidaro vartai

Kai karstas perkeliamas ant kremavimo įrenginio, atsidaro vartai ir velionis keliauja į vidų. Iš ten sklinda šviesa ir šiluma. Tai trunka vos keletą sekundžių, tuomet vartai užsidaro.

Vyksta kremavimas

Po 15–20 minučių velionį lydintiems artimiesiems pageidaujant, galima stebėti, kaip vyksta kremavimas. Vaizdas stebimas kompiuterio ekrane arba tiesiogiai pro specialią akutę.

Atvėsinami kremuoti palaikai

Kremavimo įrenginį sudaro trys sekcijos. Pirmiausia vyksta kremavimas dujomis, kurios paprastai įkaitinamos iki 800 laipsnių ir daugiau. Maždaug po valandos pereinama į kitą lygį, kuriame organinės medžiagos virsta neorganinėmis. Trečiajame lygyje palaikai atvėsinami.

Kremuoti palaikai supilami į kapsulę

Velionio palaikus supilame į standartinę kapsulę. Jos dydis parenkamas tiksliai toks, kad į ją tilptų absoliučiai visi pelenai. Tuomet kapsulė perduodama artimiesiems arba pristatoma į numatytą atsisveikinimo vietą.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 61 89 89 89

Informacija apie pasiūlymą

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 61 89 89 89 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 61 89 89 89

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę