Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika

Apie mus

Įmonės vertybės

Pagarba

Įsiklausome ir gerbiame kiekvieno poreikius ir religinius įsitikinimus.

Skaidrumas

Išsamiai ir atvirai pristatome visus procesus ir supažindiname su planuojamais kaštais nuo pat pirmojo kontakto.

Šviesi patirtis

Jaučiame įsipareigojimą mirusiųjų artimiesiems ir velioniui suteikti šviesų atsisveikinimą. Su šviesa palydime į šviesą.

Jokio šešėlio

Savo veikloje taikome sąžiningo ir atsakingo verslo principus, visi mūsų vykdomi procesai yra oficialūs ir skaidrūs.

Įmonės misija:

„Rekviem“ savo darbu siekia, kad atsisveikinimo su artimaisiais patirtis būtų šviesi, žmones lydėtų susitaikymas, ramybė ir jauki atmosfera.

„Rekviem“ istorija

Lietuviško kapitalo įmonių grupė „K2 LT“, kuriai priklauso ritualines laidojimo paslaugas teikianti įmonė „Rekviem“ bei „Lietuvos krematoriumas“, teikiantis pagarbaus ritualinio kremavimo paslaugas, įsteigta 2008 m. spalį. Pirmasis šalyje „Lietuvos krematoriumas“ veiklą pradėjo 2011 m. lapkričio pabaigoje, Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). 2015 m. balandį UAB „K2 LT“ buvo pertvarkyta į akcinę bendrovę. Tų pačių metų gegužę AB „K2 LT“ tapo pirmąja bendrove Lietuvoje, kurios akcijomis pradėta prekiauti vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ Baltijos alternatyviojoje vertybinių popierių rinkoje „First North“.

Pirmuosius penkerius veiklos metus Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse įmonių grupė „K2 LT“ buvo žinomi kaip vieninteliai krematoriumo Lietuvoje valdytojai. Laikui bėgant pradėjome rūpintis velionio palaikų transportavimu, jaukių atsisveikinimo ceremonijų organizavimu. Taip kilo natūralus poreikis visoms įmonių grupės siūlomoms paslaugoms suteikti veiklos pobūdį atspindintį vieningą prekės ženklą – taip gimė ritualines laidojimo paslaugas teikianti įmonė „Rekviem“.

„Rekviem“ – tai vieta, kurioje atsisveikinimas su mirusiu artimuoju yra santūrus, šiltas ir šviesus. Į nekasdienišką situaciją patekusių ramybės ir susikaupimo čia nedrumsčia papildomi rūpesčiai. Mūsų siūlomi laidojimo apeigų sprendimai yra unikalūs, įvertinantys kiekvieno situaciją ir poreikius.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 61 89 89 89

Informacija apie pasiūlymą

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 61 89 89 89 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 61 89 89 89

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę