Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika

Atsisveikinimo scenarijai

Mes bendradarbiaujame su partneriais visoje Lietuvoje, todėl norėdami atsisveikinti su artimuoju Jūsų pasirinktoje šarvojimo salėje ar kitoje erdvėje bei sužinoti daugiau informacijos, prašome skambinti +370 61 89 89 89

Atsisveikinimas su artimuoju Jūsų pasirinktoje aplinkoje

Atsisveikinimas Maldos namuose

Atsisveikinimas su velionio palaikais vyksta maldos namų aplinkoje – bažnyčioje, koplyčioje ar religinės bendruomenės namuose. Sakrali erdvė susirinkusiems velionio artimiesiems suteikia rimties ir atsisveikinimo ritualą perkelia į dvasinį lygmenį. Čia visas dėmesys sutelkiamas į velionį – dvasininkas aukoja šv. Mišias, artimiausi žmonės visų akivaizdoje kviečiami pasidalyti iš anksto apgalvotais pasisakymais ar prisiminimais. Maldos namuose semiamasi stiprybės ir išminties, padedančios išgyventi netektį, įvertinti likusius šalia ir palydėti artimą su šviesiomis mintimis. Po ceremonijos velionio palaikai (karstas ar urna) iškilmingai išnešami iš maldos namų ir pristatomi į laidojimo vietą. Ceremonija trunka 1–2 val.

Atsisveikinimas Šarvojimo salėje

Atsisveikinimas su velionio palaikais vyksta Jūsų pasirinktoje šarvojimo salėje. Rimties, ramybės ir santūrumo kupina aplinka suteikia galimybę kiekvienam atėjusiam asmeniškai prieiti prie urnos, mintimis pabūti su velioniu, perduoti užuojautą artimiausiems žmonėms. Dvasingumo ceremonijai suteikia karstą ar urną iškilmingai puošiančios gėlės ir šalia gausiai degančių žvakių šviesa. Artimiesiems pageidaujant, ceremonijoje gali skambėti ramios instrumentinės arba vokalinės muzikos garsai. Pagal poreikį, poilsio kambarėlyje gali būti patiekiami užkandžiai. Po ceremonijos, kurią visą laiką prižiūri aptarnaujantis personalas, organizuojamas iškilmingas karsto ar urnos su velionio palaikais išlydėjimas – tai velionio palaikų išnešimas iš atsisveikinimo vietos iki automobilio, kuris velionio palaikus veža į laidojimo vietą. Ceremoniją gali lydėti gyvos muzikos atlikėjai. Trukmė: 4–8 val.

Atsisveikinimas Pasirinktoje erdvėje

Atsisveikinimas su velionio palaikais vyksta Jūsų pasirinktoje aplinkoje – restorane, galerijoje, namuose ar kitoje Jums arba velioniui brangioje vietoje. Šis pasirinkimas suteikia daugiausiai laisvės, kai savo artimą norima palydėti įgyvendinant individualius sumanymus. Velionio artimieji ir draugai neformalioje aplinkoje gali nevaržomai bendrauti, dalytis prisiminimais. Tokią ceremoniją dažnai lydi pageidaujamas muzikinis fonas, ekrane rodomas nuotraukų ar vaizdo įrašų filmas apie velionio gyvenimą. Atskiru susitarimu, pasirūpiname ir vaišėmis. Po ceremonijos karstas ar urna su velionio palaikais pristatomi į laidojimo vietą. Trukmė: iki 4 val.

Atsisveikinimas Gamtoje

Atsisveikinimas su velionio palaikais vyksta pasirinktoje vietoje po atviru dangumi. Kol kas dar neįprastas, tačiau vis dažniau lietuvių atrandamas sprendimas – artimuosius sukviesti į gražų gamtos kampelį, kuriame velionis palydimas ramioje gamtos apsuptyje. Simboliška, jautru ir didinga atsisveikinimui su mirusiuoju suteikti daugiau erdvės, o gedintiems artimiesiems – tyro oro. Į pasirinktą vietą iškilmingai pristatoma gėlėmis dekoruotas karstas ar urna, o ramybę sukuria ramiai degančios žvakės. Pageidaujant, ceremoniją gali lydėti gyvai atliekamos akustinės muzikos garsai, užkandžiai. Gamtoje susirinkę artimieji ir draugai bendrauja, dalijasi prisiminimais apie velionį. Po ceremonijos karstas ar urna su velionio palaikais pristatomi į laidojimo vietą. Trukmė: iki 4 val.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 61 89 89 89

Informacija apie pasiūlymą

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 61 89 89 89 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 61 89 89 89

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę