Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika

Ekologija

Kremuoti – ekologiška

Mūsų veikla remiasi aplinkai draugiška koncepcija – siūlome galimybę rinktis laidojimo būdą, kuris yra ne tik estetiškas, lankstus įvairioms nuostatoms ir religiniams įsitikinimams, bet ir ekologiškas. Laidojimas kremuojant leidžia mažinti grunto bei gruntinių vandenų cheminę ir biologinę taršą, taip pat – taupyti žemės išteklius, kurie skiriami esamų kapinių plėtrai arba naujų įrengimui. Be to, didėjant Lietuvos gyventojų mobilumui, kremuotų palaikų laidojimas kapinėse ir kolumbariumuose išsprendžia nuolatinės kapų priežiūros ir kapinių estetikos problemas.

Krematoriume esame įdiegę moderniausią Rytų Europoje įrangą, kuri užtikrina, kad į aplinką nepatektų teršalai, atsirandantys degimo procese. Reguliariai kas 3 mėn. nepriklausoma sertifikuota tyrimų laboratorija atlieka išsamius išeinančio oro matavimus, kurie registruojami ir perduodami Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentui. Nuo veiklos pradžios vidutinis išmetimų kiekis neviršija leistinų normų ir yra keletą kartų žemesnis nei leidžia įstatymas, o darbo procese atsirandantys išmetimai yra net keliolika kartų mažesni nei leistinos ES ir Lietuvos normos.

Skatindami visuomenės sąmoningumą ir kviesdami visus prisidėti prie aplinkosaugos puoselėjimo, siūlome velionio palaikams rinktis ekologiškas kapsules, pagamintas iš presuoto lignino. Jos neturi jokių kenksmingų priemaišų, greitai suyra, tad gamtai nelieka žalingo poveikio.

Ekologiškas, ekonomiškas ir estetiškas laidojimo būdas.

Keliolika kartų mažesnis išmetimų kiekis nei leistinos ES ir Lietuvos normos.

Nepertraukiama procesų stebėsena 24 val. per parą.

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose 2013 m. pelnytas „Metų aplinkosaugos įmonės“ įvertinimas.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 61 89 89 89

Informacija apie pasiūlymą

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 61 89 89 89 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 61 89 89 89

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę