Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika

Įdomūs faktai

Senų kryžių deginimas kapinėse

Senovėje kaimo kapinėse būdavo kuriamas vienas didelis laužas, kuriame deginami seni nuvirtę kryžiai, sausos kapinėse augančių medžių šakos ir kt. Senų kryžių deginimas buvo paprasčiausia, pirminė seno naikinimo ir naujo gimimo apeigos forma, mat deginant vyksta perkeitimas – tai, kas deginama, virsta šiluma ir šviesa.

Palaikų pakėlimas į kosmosą

Amerikiečių bendrovė „Celestis“ siūlo patalpinti velionio palaikus į specialią kapsulę, kuri yra dedama į prie raketos primontuotą erdvėlaivį, ir paleisti ją į kosmosą. Paprastas palaikų pakėlimas į kosmosą, po kurio pelenai vis tiek grįš į žemės atmosferą, kainuoja nuo 995 JAV dolerių. Velionio skrydis aplink Mėnulio orbitą kainuoja žymiai brangiau – 12,5 tūkst. JAV dolerių.

Užšaldymas ir atgimimo viltis

Kriogenikos institutas savo klientams siūlo viltį kada nors atgimti – kūnas užšaldomas panaudojant skystą azotą ir saugant jį specialioje patalpoje. Tokio užšaldymo kaina – 28 tūkst. JAV dolerių. Mainais gaunama viltis, kad ateities medicina sugebės prikelti mirusiuosius.

Statulų parkas vandenyno dugne

Mylintiems jūrą patiks „The Neptune Society“ pasiūlymas po kremavimo atsidurti vandenyno dugne. Siūloma velionio pelenus sumaišyti su specialiu cementu, iš kurio vėliau vandenyno dugne yra statomas statulų parkas. Šis parkas – tai dirbtinis rifas, kuriame jau apsigyveno tūkstančiai žuvų.

Vertikalus laidojimas

Amerikiečių mokslininkai, siekdami taupyti kapinių plotą, išrado į žemę įsriegiamus karstus, kurie įsriegiami velionį ne guldant, o palaidojant stačiomis.

Vietoje dvasininko – humanoidas

Šiais laikais aptarnavimo srityje vis labiau populiarėja robotai humanoidai. Ne išimtis ir laidojimo paslaugų sfera. Japonijos bendrovė „Nisseieco Co., Ltd“ sukūrė robotą-dvasininką, kurio vienas pagrindinių darbų – skaityti budistinius raštus per laidotuvių ceremonijas. Taip pat numatyta, kad šis robotas galės priimti aukas. Pasirodo, įprastai dvasininko paslaugos per laidotuves Japonijoje kainuoja apie 2194 dolerius, o toks robotukas – tik 457, tad jis bus nemenka paspirtis vargingiau gyvenančioms Japonijos šeimoms.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 61 89 89 89

Informacija apie pasiūlymą

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 61 89 89 89 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 61 89 89 89

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę