Akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Kėdainių krematoriumo atstovai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Kėdainių krematoriumo atstovai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“
Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje, V. Andrikis, kartu su Ministru Pirmininku Saulium Skverneliu, finansų ministru Vilium Šapoka, vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu, susisiekimo ministru Roku Masiuliu, energetikos ministru Žygimantu Vaičiūnu, sveikatos apsaugos ministru Aurelijum Veryga, aplinkos ministru Kęstučiu Navicku, teisingumo ministre Milda Vainiute, socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu, ūkio ministerijos ir verslo įmonių atstovais dalijo akcijos skrajutes miesto gyventojams ir svečiams.

Šiemet akcijos iniciatoriai ragino atsigręžti į regionus, atkreipti miestų ir miestelių gyventojų dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir kiekvienam jos gyventojui. Visą savaitę vyko vietos valdžios, verslo, bendruomenių ir verslą kontroliuojančių institucijų susitikimai miestų bei rajonų savivaldybėse, pagrindinėse aikštėse buvo susitinkama ir diskutuojama su gyventojais. Mokyklose ekonomikos mokytojai rengė pamokas apie šešėlinę ekonomiką, vyko jų aptarimai su mokiniais. Pamokas švietimo ir mokslo įstaigose vedė ir akcijos partneriai.

„Baltoji banga“ – skaidraus ir atsakingo verslo ženklinimo iniciatyva, jungianti Lietuvos verslo įmones, skatinančias skaidrią verslo praktiką visuomenėje. Įmonės žymi savo gaminamas prekes, teikiamas paslaugas, įmonių komunikacijos priemones visuomenei pristatomu verslo skaidrumo ženklu „Baltoji banga“.

AB „K2 LT“ prie iniciatyvos „Baltoji banga“ prisijungė 2015 m.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 63 39 77 22

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 61 89 89 89 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 61 89 89 89

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę