Veiklos pasiekimai

Palaikome skaidrų verslą

Suteikiame galimybę atsiskaityti banko kortele ar pavedimu

Visada išrašome sąskaitą faktūrą

Sąžiningai mokame mokesčius

Puoselėjame skaidrią veiklos aplinką

Prieš pradėdami įgyvendinti krematoriumo projektą, veiklos strategiją rengėme įvertindami, kad mūsų sritis išsiskiria ypatingu emociniu jautrumu. Veiklos unikalumas ir mūsų vertybės lėmė, kad nuo pat įsikūrimo esame atviri visuomenei – visi planuojami ir įgyvendinami veiksmai viešai pristatomi šalies ir Kėdainių bendruomenėms, krematoriume rengiamos nemokamos ekskursijos. Mūsų pasiryžimą kurti darnią ir skaidrią veiklos aplinką liudija pelnyti pasiekimai, įvertinimai ir apdovanojimai.

  • 2012 m. bendrovė nominuota Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos apdovanojimams „Už nuopelnus verslui“, kategorijoje „Verslo pirmokas“. Tais pačiais metais pelnėme aukso medalį Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) apdovanojimuose, „Lietuvos metų gaminys 2012“ paslaugų grupės kategorijoje.
  • Nuo 2012 m. „K2 LT“ veikla yra įvertinama tarptautinio kreditų biuro sertifikatais „Stipriausi Lietuvoje“. Šie sertifikatai patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus.
  • 2013 m. Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (NAVA) konkurse bendrovė buvo įvertinta kaip „Metų aplinkosaugos įmonė“ – už strateginių Lietuvos ūkio ir aplinkosaugos klausimų sprendimą, pasiūlant alternatyvų laidojimo būdą. Tais pačiais metais Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos apdovanojimuose „Už nuopelnus verslui“ bendrovė buvo nominuota kategorijoje „Nauji pramoniniai sprendimai“.
  • 2014 m. NAVA konkurse bendrovė įvertinta sertifikatu už aktyvų dalyvavimą Kėdainių krašto turizmo plėtroje ir partnerystę su vietos bendruomene.
  • Nuo 2015 m. dalyvaujame skaidrumo iniciatyvoje „Baltoji banga“, kuri rūpinasi skaidria ir atsakinga Lietuvos organizacijų veiklos aplinka.
  • Esame pirmoji bendrovė Lietuvoje, kurios akcijomis 2015 m. gegužės 11 d. pradėta prekiauti vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ Baltijos alternatyviojoje vertybinių popierių rinkoje „First North“.
  • 2016 m. bendrovės viduje įdiegtas veiklos protokolas, kuriuo įsipareigojome užtikrinti veiklos procesų skaidrumą, diegti antikorupcines priemones ir užkirsti kelią bet kokiems neteisėtiems veiksmams.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 63 39 77 19

Informacija apie pasiūlymą

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 63 39 77 19 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 63 39 77 19

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę