Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika

Atsiliepimai

Sveiki,

Noriu išreikšti padėką Gražvydui už puikią ekskursiją pravestą man ir mamai praėjusį šeštadienį. Buvo labai naudinga ir įdomu.

S. Žibaitė, PhD candidate, University of Glasgow, 2018 04 26

Siunčiu širdingą padėką Rūtai iš Rekviem, padėjusiai suorganizuoti atsisveikinimą su tėčiu. Sunkiai pakeliamą akimirką nuoširdi pagalba, supratingumas ir žmogiškai šiltas bendravimas padėjo padaryti įmanomai lengvesne. Ačiū!!

R. Mončiunskaitė, 2018 04 03

Kai kurie gyvenimo smūgiai nutinka tada kai mažiausiai jų tikiesi, ir ta neišvengiama atsisveikinimo akimirka išties nėra lengva... Ir tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad niekas iš mūsų nėra tam pasiruošęs... Tad labai nuoširdus ačiū už atidumą, kantrumą, palaikymą ir rūpestį. Aplinka, kurią sukūrėte mano tėčiui, dvelkė kaip tik ta ramybe, kurios man šią sunkią akimirką taip trūko... Mus sužavėjo su atsidavimu paruošta salė ir subtili atsisveikinimo ceremonija. Ačiū Jorūnei ir žinoma “Rekviem” padedant visą tai suplanuoti

Rita, 2018 03 10

Dėkoju visam Jūsų kolektyvui už suteiktą profesionalią pagalbą sunkią artimo žmogaus netekties valandą.

I. Daučiūnienė, 2018 03 10

Pasisekė, kad pasirinkau REKVIEM. Norėjau, kad Tėvo laidotuvės atspindėtų jo gyvenimo kelią ir filosofiją, sugalvotas scenarijus reikalavo sudėtingesnių logistinių ir kt. sprendimų, vyko per kelias vietas, viskas turėjo būti įgyvendinta labai greitai. REKVIEM patraukė dėmesį skaidria ir profesionalia reprezentacija internete - neapsigavau, nes profesionalumas ir skaidrumas lydėjo viso bendravimo metu, o krematoriumas ir visa infrastrukūra Kėdainiuose man nuo šiol reprezentuoja atsisveikinimą su žmogumi XXI amžiaus Lietuvoje. Norėčiau paminėti planuotoją Rūtą ir vadybininką Gražvydą, jų dėka drąsiai rekomenduosiu perleisti rūpesčius REKVIEM ir skirti laiką atsisveikinimui, kuomet teks pačiam pagelbėti sunkią akimirką.

T. Padas, 2018 01 29

Labai norim visi padėkoti už gebėjimą suprasti praradimo jausmą, padėti, kiek galima lengviau, visiems tai priimti, ir palengvinti mums velionio pageidavimu tokiu būdu išeiti anapilin... Nuoširdžiai dėkojame už supratimą ir nuoširdumą.

D. Danielienė, 2017 12 13

Noriu nuoširdžiai padėkoti Rekviem darbuotojams už pačius gražiausius įspūdžius, palydint mano Mamą į paskutinę kelionę. Jutau jų nuoširdų norą padėti, atjautą, pagarbą ir įdėmų įsiklausymą į išsakytus pageidavimus. Pati erdvė yra jauki, neslegianti, rami, nuteikianti susikaupimui. Aplinka paprasta ir estetiška. Tokiu sunkiu momentu jutau šilumą ir lengvumą, nes mano Mama buvo išlydėta labai gražiai ir pagarbiai. Ačiū Jums

Goda Denapienė, 2017 11 27

Noriu išreikšti didelį dėkingumą įmonei "Rekviem", o ypatingai Jorūnei Ramonaitei už pagalbą ir profesionalumą, parodytą mūsų šeimai tokiu sunkiu laikotarpiu netikėtai mirus brangiai mamai. Visos kremavimo, urnos saugojimo ir šarvojimo paslaugos vyko labai sklandžiai ir gražiai. Sunkią netekties valandą profesionalūs šios įmonės darbuotojai suteikė visą reikiamą informaciją, kiekvienas mūsų prašymas buvo išklausytas su išskirtiniu dėmesiu ir užuojauta. Ši įmonė maksimaliai patenkino mūsų lūkesčius palydint į paskutinę kelionę mylimą mamą. Dar kartą didelis ačiū!

Su pagarba, dukra Renata Flament, 2017 11 12

Nuo mažens vis girdėdavau tėvelio pageidavimą: "Jei kas, tai mane sudeginkit". Metams bėgant atsirado tokia vieta tėvelio gimtajame rajone. Važiuojant jo atsiimti, vis neramino krematoriumų vaizdai, kuriuos matydavau filmuose ir dokumentiniuose filmuose, tačiau atvykus į vietą ir įsukus į kiemą pasijunti kaip kitame matavime: visa aplinka, pastato architektūra, atmosfera ... Pasijutome esą tikrų tikriausiame portale į Anapilį, ta rimtis, jaučiama vidinė ramybė ir atsiradęs įsitikinimas, kad tėvelis ten jaučiasi labai gerai. Ačiū jums taktiškieji ir supratingieji "REKVIEM" darbuotojai, jūs padėjote įgyvendinti tėvelio norą, o šeimai išvengti tų tradicinių, varginančių ir sekinančių šermenų laidojimo namuose.

A. Norkus, 2017 10 25

Laba diena, Ramune,

Eglės Adomaitės-Žiburkės vardu norėčiau padėkoti už pagalbą ir profesionalumą organizuojant ir tvarkant visus susijusius klausimus su laidotuvėmis 2017 m. spalio 20 d. Vilniuje.

Nuoširdus ir natūraliai jautrus bendravimas, rūpestis ir dėmesys tikrai palengvino netekties skausmą,

Ačiū Jums dar kartą!

Goda Gasiūnaitė

Gerbiamieji,
Spalio 9 d. po 51 nuostabių bendro gyvenimo metų netekau man pačio brangiausio žmogaus – Žmonos , o sūnus – Mamos. Suprasti kokia tą dieną buvo mūsų būsena, manau, nėra sudėtinga. Šiandien mes su sūnumi esame įsitikinę, kad mūsų sprendimas kreiptis į REKVIEM buvo pats teisingiausias. Nuo to momento, kai pradėjome bendrauti su laidotuvių planuotoja Ramune Simonaitiene mūsų būsena ženkliai pasikeitė. Jos sugebėjimas labai nuoširdžiai ir kartu labai natūraliai bendrauti su mumis, akivaizdžiai parodė jos ypatingai didelius sugebėjimus dirbti šiose sudėtingose pareigose. Tai pastebėjo ir daugelis tik paskutinę dieną apsilankiusiųjų, matydami, kaip mes bendraujame.
Mudu su sūnumi norime pareikšti pačią nuoširdžiausią padėką mūsų gerbiamai Ramunei, visiems Jai talkinusiems ir visam REKVIEM kolektyvui bei palinkėti visiems asmeninės sėkmės.

Zigmantas Motiekaitis ir sūnus Arūnas su šeima, 2017 10 18

Dėkojame Jūsų kolektyvui ir ypatingai gerb. Ramunei už pagalbą, supratimą, patarimus, nuoširdų bendravimą ir rūpestį, gebėjimą greitai spręsti iškilusius klausimus. Dėkojame už tai, kad neleido pasijusti vienišiems užklupus netekties skausmui.

Artimieji. Vilnius, 2017 10 11

Norime padėkoti visam Jūsų kolektyvui, o ypatingai gerb. Neringai už pagalbą sunkią netekties valandą, už nuoširdų dėmesį, supratingumą, už kiekvieną išgirstą ir įgyvendintą mūsų norą.

Velionio žmona ir vaikai, Vilnius

Krematoriumo apeigos sutaurino ir išgrynino išsiskyrimo su artimu žmogumi faktą. Esame nepaprastai dėkingi.

Sesuo ir artimieji

Būdami čia, turėjome retą progą pabūti tokiais, kokie esame – labai paprasti. Ramu ir gera, nes čia negirdėti giesmių, raudų, begalės užuojautos žodžių. Nenoriu pasirodyti bejausmė, bet netekus artimo, man viso šito mažiausiai reikia. Sėdėjome čia trise, gėrėme kavą, daug kalbėjomės. Ačiū mus aptarnavusiam personalui ir tiems, kam kilo idėja įkurti šią įstaigą. Gera, jauki aplinka. Buvome maloniai nustebinti. Manau, kad kremuojant artimą, ne taip skaudu išsiskirti, neslegia pats procesas.

Artimieji, Ramygala, Panevėžio raj.

Tėti, mes išpildėme Tavo norą, kaip Tu norėjai, buvome tik mūsų šeima. Čia taip ramu ir gera. Niekas netrukdo ir nenurodinėja. Tėti, saugok mus, patark, matyk. Mylime!

Vaikai, Kelmė

Jūsų kolektyvui ačiū už nuoširdų, žmogišką, dėmesingą aptarnavimą, supratimą, už patarimus, už tikrą užuojautą. Jau ne pirmą kartą aš pas Jus atvykstu su artimaisiais, atveždamas kremavimui Jų mirusius, ir iš jų taip pat išgirstu tik gerus atsiliepimus. Savo supratimu, Jūs tiesiog sugebate „nuimti“ tą didžiulę įtampą, sumažinti skausmą, kas ir yra svarbiausia netekties valandą.

Įmonės savininkas, Kazlų rūda

<…> Tavo valia mes čia, kur supratingi, užjaučiantys krematoriumo darbuotojai, kur gali susikaupti ir pamąstyti apie gyvenimo prasmę.

Žmona, Kaunas

Dėkoju Jūsų kolektyvui už nuoširdų, žmogišką, dėmesingą aptarnavimą, už patarimą, už tikrą užuojautą. Ypač didelis ačiū šią dieną dirbusiam darbuotojui Gražvydui už jo gerumą ir supratingumą.

Artimųjų šeimos, Šiauliai

Šiuose namuose radome rimtį, susikaupimą, pagarbą išeinančiam šio pasaulio gyventojui – Tadui, kuriam likimas ir Dievas skyrė 52 metus, kurio paskutinę valią įvykdėme… Esame ir liekame dėkingi už dėmesį, supratimą šios įstaigos darbuotojams – ačiū!

Tėtis

Dėkojame darbuotojams už šiltą priėmimą, architektui už nuostabų pastatą, kuris dvelkia ramybe ir šiluma. Didelis Jums dėkui.

Artimieji

Ačiū už galimybę išpildyti senelio norą! Šis atsisveikinimas su juo buvo tikrai neįprastas, bet įkvepiantis drąsos. Ačiū Tau, seneli, kad visada buvai su mumis!

Anūkės, Šiauliai

Nuoširdi padėka žmonėms, dirbantiems šį nelengvą darbą. Važiuojant į šią vietą buvo daug klausimų ir nerimo. Mandagus, išlaikytas, neįkyrus personalo dėmesys ir aptarnavimas išsklaidė abejones. Linkime jums stiprybės šiame sunkiame darbe.

Velionio, kuris norėjo būti kremuotas, artimieji, Vilnius

Pasidalinkite savo patirtimi
Jūsų atsiliepimas sėkmingai išsiųstas

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas.

Grįžti

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 61 89 89 89

Informacija apie pasiūlymą

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 61 89 89 89 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 61 89 89 89

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę