Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku” patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika

Atsiliepimai

Nuoširdi padėka visam Jūsų personalui už dėmesį, supratingumą, profesionalumą. Labai ačiū už išsamų pasakojimą ir į atsakytus mūsų klausimus. Labai buvom nustebinti ir pamaloninti kava bei arbata. Stiprybės, sveikatos bei gražaus gyvenimo Jums visiems, Jūsų kolektyvui...

Stanislovo Pocevičiaus artimieji, 2018 m. gegužės mėn., Mažeikiai

Siunčiu širdingą padėką Rūtai iš Rekviem, padėjusiai suorganizuoti atsisveikinimą su tėčiu. Sunkiai pakeliamą akimirką nuoširdi pagalba, supratingumas ir žmogiškai šiltas bendravimas padėjo padaryti įmanomai lengvesne. Ačiū!!

R. Mončiunskaitė, 2018 04 03

Nuoširdžiai dėkingos nuo pat pradžių: už šiltą bendravimą, dėmesingumą, patarimus, ramybės jausmo suteikimą...
Džiaugiamės, kad Lietuvoje esate Jūs, atliekantys ir suteikiantys paslaugas, palengvinančias sunkią valandą...

Velionio Z. G. Dubinsko dukros - Sonata, Sandra, Reda ir sesuo Dalia, 2018 m. kovo mėn.

Kai kurie gyvenimo smūgiai nutinka tada kai mažiausiai jų tikiesi, ir ta neišvengiama atsisveikinimo akimirka išties nėra lengva... Ir tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad niekas iš mūsų nėra tam pasiruošęs... Tad labai nuoširdus ačiū už atidumą, kantrumą, palaikymą ir rūpestį. Aplinka, kurią sukūrėte mano tėčiui, dvelkė kaip tik ta ramybe, kurios man šią sunkią akimirką taip trūko... Mus sužavėjo su atsidavimu paruošta salė ir subtili atsisveikinimo ceremonija. Ačiū Jorūnei ir žinoma “Rekviem” padedant visą tai suplanuoti

Rita, 2018 03 10

Dėkoju visam Jūsų kolektyvui už suteiktą profesionalią pagalbą sunkią artimo žmogaus netekties valandą.

I. Daučiūnienė, 2018 03 10

Pasisekė, kad pasirinkau REKVIEM. Norėjau, kad Tėvo laidotuvės atspindėtų jo gyvenimo kelią ir filosofiją, sugalvotas scenarijus reikalavo sudėtingesnių logistinių ir kt. sprendimų, vyko per kelias vietas, viskas turėjo būti įgyvendinta labai greitai. REKVIEM patraukė dėmesį skaidria ir profesionalia reprezentacija internete - neapsigavau, nes profesionalumas ir skaidrumas lydėjo viso bendravimo metu, o krematoriumas ir visa infrastrukūra Kėdainiuose man nuo šiol reprezentuoja atsisveikinimą su žmogumi XXI amžiaus Lietuvoje. Norėčiau paminėti planuotoją Rūtą ir vadybininką Gražvydą, jų dėka drąsiai rekomenduosiu perleisti rūpesčius REKVIEM ir skirti laiką atsisveikinimui, kuomet teks pačiam pagelbėti sunkią akimirką.

T. Padas, 2018 01 29

Labai norim visi padėkoti už gebėjimą suprasti praradimo jausmą, padėti, kiek galima lengviau, visiems tai priimti, ir palengvinti mums velionio pageidavimu tokiu būdu išeiti anapilin... Nuoširdžiai dėkojame už supratimą ir nuoširdumą.

D. Danielienė, 2017 12 13

Noriu nuoširdžiai padėkoti Rekviem darbuotojams už pačius gražiausius įspūdžius, palydint mano Mamą į paskutinę kelionę. Jutau jų nuoširdų norą padėti, atjautą, pagarbą ir įdėmų įsiklausymą į išsakytus pageidavimus. Pati erdvė yra jauki, neslegianti, rami, nuteikianti susikaupimui. Aplinka paprasta ir estetiška. Tokiu sunkiu momentu jutau šilumą ir lengvumą, nes mano Mama buvo išlydėta labai gražiai ir pagarbiai. Ačiū Jums

Goda Denapienė, 2017 11 27

Noriu išreikšti didelį dėkingumą įmonei "Rekviem", o ypatingai Jorūnei Ramonaitei už pagalbą ir profesionalumą, parodytą mūsų šeimai tokiu sunkiu laikotarpiu netikėtai mirus brangiai mamai. Visos kremavimo, urnos saugojimo ir šarvojimo paslaugos vyko labai sklandžiai ir gražiai. Sunkią netekties valandą profesionalūs šios įmonės darbuotojai suteikė visą reikiamą informaciją, kiekvienas mūsų prašymas buvo išklausytas su išskirtiniu dėmesiu ir užuojauta. Ši įmonė maksimaliai patenkino mūsų lūkesčius palydint į paskutinę kelionę mylimą mamą. Dar kartą didelis ačiū!

Su pagarba, dukra Renata Flament, 2017 11 12

Laba diena, Ramune,

Eglės Adomaitės-Žiburkės vardu norėčiau padėkoti už pagalbą ir profesionalumą organizuojant ir tvarkant visus susijusius klausimus su laidotuvėmis 2017 m. spalio 20 d. Vilniuje.

Nuoširdus ir natūraliai jautrus bendravimas, rūpestis ir dėmesys tikrai palengvino netekties skausmą,

Ačiū Jums dar kartą!

Goda Gasiūnaitė

Gerbiamieji,
Spalio 9 d. po 51 nuostabių bendro gyvenimo metų netekau man pačio brangiausio žmogaus – Žmonos , o sūnus – Mamos. Suprasti kokia tą dieną buvo mūsų būsena, manau, nėra sudėtinga. Šiandien mes su sūnumi esame įsitikinę, kad mūsų sprendimas kreiptis į REKVIEM buvo pats teisingiausias. Nuo to momento, kai pradėjome bendrauti su laidotuvių planuotoja Ramune Simonaitiene mūsų būsena ženkliai pasikeitė. Jos sugebėjimas labai nuoširdžiai ir kartu labai natūraliai bendrauti su mumis, akivaizdžiai parodė jos ypatingai didelius sugebėjimus dirbti šiose sudėtingose pareigose. Tai pastebėjo ir daugelis tik paskutinę dieną apsilankiusiųjų, matydami, kaip mes bendraujame.
Mudu su sūnumi norime pareikšti pačią nuoširdžiausią padėką mūsų gerbiamai Ramunei, visiems Jai talkinusiems ir visam REKVIEM kolektyvui bei palinkėti visiems asmeninės sėkmės.

Zigmantas Motiekaitis ir sūnus Arūnas su šeima, 2017 10 18

Dėkojame Jūsų kolektyvui ir ypatingai gerb. Ramunei už pagalbą, supratimą, patarimus, nuoširdų bendravimą ir rūpestį, gebėjimą greitai spręsti iškilusius klausimus. Dėkojame už tai, kad neleido pasijusti vienišiems užklupus netekties skausmui.

Artimieji. Vilnius, 2017 10 11

Norime padėkoti visam Jūsų kolektyvui, o ypatingai gerb. Neringai už pagalbą sunkią netekties valandą, už nuoširdų dėmesį, supratingumą, už kiekvieną išgirstą ir įgyvendintą mūsų norą.

Velionio žmona ir vaikai, Vilnius

Tėti, mes išpildėme Tavo norą, kaip Tu norėjai, buvome tik mūsų šeima. Čia taip ramu ir gera. Niekas netrukdo ir nenurodinėja. Tėti, saugok mus, patark, matyk. Mylime!

Vaikai, Kelmė

Šiuose namuose radome rimtį, susikaupimą, pagarbą išeinančiam šio pasaulio gyventojui – Tadui, kuriam likimas ir Dievas skyrė 52 metus, kurio paskutinę valią įvykdėme… Esame ir liekame dėkingi už dėmesį, supratimą šios įstaigos darbuotojams – ačiū!

Tėtis

Ačiū už galimybę išpildyti senelio norą! Šis atsisveikinimas su juo buvo tikrai neįprastas, bet įkvepiantis drąsos. Ačiū Tau, seneli, kad visada buvai su mumis!

Anūkės, Šiauliai

Pasidalinkite savo patirtimi
Jūsų atsiliepimas sėkmingai išsiųstas

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas.

Grįžti

Esame pasiruošę Jums padėti!

Iškilus klausimams, kreipkitės Jums patogiausiu būdu. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir kokybišką aptarnavimą.

Susisiekite su mumis

Mano pasirinkimai

Kaina: x €

Užsisakyti

Svarbūs klausimai, apie kuriuos reikia pagalvoti

Pasiūlymas Jums

Su velioniu ketinate atsisveikinti:

Ar ketinate atvykti į krematoriumą ir palydėti karstą kremavimui?

Laidojimo organizavimo rūpesčius:

Kilus klausimų, skambinkite numeriu +370 61 89 89 89

Informacija apie pasiūlymą

Norėdami užsisakyti šį planą, skambinkite +370 61 89 89 89 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis nedelsiant susisieksime

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Artimiausiu metu su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris atsakys į jūsų žinutę

Grįžti

Kilus klausimų, skambinkite numeriu
+370 61 89 89 89

Jūsų naršyklės versija yra pasęnusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, sklandžiam tinklapio naudojimui. Atnaujinti naršyklę