Atgal Atsiliepimai

Atsiliepimai

Dėkojame jums už nuoširdžius atsiliepimus, kurie padeda kitiems žmonėms apsispręsti rinktis „Rekviem“, o mums ir toliau tobulinti paslaugas visoje Lietuvoje.

Nuoširdi padėka visam Jūsų personalui už dėmesį, supratingumą, profesionalumą. Labai ačiū už išsamų pasakojimą ir į atsakytus mūsų klausimus. Labai buvom nustebinti ir pamaloninti kava bei arbata. Stiprybės, sveikatos bei gražaus gyvenimo Jums visiems, Jūsų kolektyvui…

STANISLOVO POCEVIČIAUS ARTIMIEJI

2018 M. GEGUŽĖS MĖN.

MAŽEIKIAI

Nuoširdžiai dėkingos nuo pat pradžių: už šiltą bendravimą, dėmesingumą, patarimus, ramybės jausmo suteikimą... Džiaugiamės, kad Lietuvoje esate Jūs, atliekantys ir suteikiantys paslaugas, palengvinančias sunkią valandą...

VELIONIO Z. G. DUBINSKO DUKROS - SONATA, SANDRA, REDA IR SESUO DALIA,

2018 M. KOVO MĖN.

Siunčiu širdingą padėką Rūtai iš Rekviem, padėjusiai suorganizuoti atsisveikinimą su tėčiu. Sunkiai pakeliamą akimirką nuoširdi pagalba, supratingumas ir žmogiškai šiltas bendravimas padėjo padaryti įmanomai lengvesnę. Ačiū!!

R. MONČIUNSKAITĖ

2018 04 03

Kai kurie gyvenimo smūgiai nutinka tada, kai mažiausiai jų tikiesi, ir ta neišvengiama atsisveikinimo akimirka išties nėra lengva... Ir tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad niekas iš mūsų nėra tam pasiruošęs... Tad labai nuoširdus ačiū už atidumą, kantrumą, palaikymą ir rūpestį. Aplinka, kurią sukūrėte mano tėčiui, dvelkė kaip tik ta ramybe, kurios man šią sunkią akimirką taip trūko... Mus sužavėjo su atsidavimu paruošta salė ir subtili atsisveikinimo ceremonija. Ačiū Jorūnei ir, žinoma, „Rekviem“ padedant visa tai suplanuoti.

RITA

2018 03 10

Pasisekė, kad pasirinkau REKVIEM. Norėjau, kad Tėvo laidotuvės atspindėtų jo gyvenimo kelią ir filosofiją, sugalvotas scenarijus reikalavo sudėtingesnių logistinių ir kt. sprendimų, vyko per kelias vietas, viskas turėjo būti įgyvendinta labai greitai. REKVIEM patraukė dėmesį skaidria ir profesionalia reprezentacija internete – neapsigavau, nes profesionalumas ir skaidrumas lydėjo viso bendravimo metu, o krematoriumas ir visa infrastruktūra Kėdainiuose man nuo šiol reprezentuoja atsisveikinimą su žmogumi XXI amžiaus Lietuvoje. Norėčiau paminėti planuotoją Rūtą ir vadybininką Gražvydą, jų dėka drąsiai rekomenduosiu perleisti rūpesčius REKVIEM ir skirti laiką atsisveikinimui, kuomet teks pačiam pagelbėti sunkią akimirką.

T. PADAS

2018 01 29

Labai norim visi padėkoti už gebėjimą suprasti praradimo jausmą, padėti, kiek galima lengviau, visiems tai priimti, ir palengvinti mums velionio pageidavimų tokiu būdu išeiti anapilin... Nuoširdžiai dėkojame už supratimą ir nuoširdumą.

D. DANIELIENĖ

2017 12 13

Noriu išreikšti didelį dėkingumą įmonei „Rekviem“, o ypač Jorūnei Ramonaitei už pagalbą ir profesionalumą, parodytą mūsų šeimai tokiu sunkiu laikotarpiu netikėtai mirus brangiai mamai. Visos kremavimo, urnos saugojimo ir šarvojimo paslaugos vyko labai sklandžiai ir gražiai. Sunkią netekties valandą profesionalūs šios įmonės darbuotojai suteikė visą reikiamą informaciją, kiekvienas mūsų prašymas buvo išklausytas su išskirtiniu dėmesiu ir užuojauta. Ši įmonė maksimaliai patenkino mūsų lūkesčius palydint į paskutinę kelionę mylimą mamą. Dar kartą labai ačiū!

SU PAGARBA, DUKRA RENATA FLAMENT

2017 11 12

Noriu nuoširdžiai padėkoti Rekviem darbuotojams už pačius gražiausius įspūdžius, palydint mano Mamą į paskutinę kelionę. Jutau jų nuoširdų norą padėti, atjautą, pagarbą ir įdėmų įsiklausymą į išsakytus pageidavimus. Pati erdvė yra jauki, neslegianti, rami, nuteikianti susikaupimui. Aplinka paprasta ir estetiška. Tokiu sunkiu momentu jutau šilumą ir lengvumą, nes mano Mama buvo išlydėta labai gražiai ir pagarbiai. Ačiū Jums.

GODA DENAPIENĖ

2017 11 27

Gerbiamieji, Spalio 9 d. po 51 nuostabių bendro gyvenimo metų netekau man pačio brangiausio žmogaus – Žmonos, o sūnus – Mamos. Suprasti, kokia tą dieną buvo mūsų būsena, manau, nėra sudėtinga. Šiandien mes su sūnumi esame įsitikinę, kad mūsų sprendimas kreiptis į REKVIEM buvo pats teisingiausias. Nuo to momento, kai pradėjome bendrauti su laidotuvių planuotoja Ramune Simonaitiene mūsų būsena ženkliai pasikeitė. Jos sugebėjimas labai nuoširdžiai ir kartu labai natūraliai bendrauti su mumis akivaizdžiai parodė jos ypač didelius sugebėjimus dirbti šiose sudėtingose pareigose. Tai pastebėjo ir daugelis tik paskutinę dieną apsilankiusiųjų, matydami, kaip mes bendraujame. Mudu su sūnumi norime pareikšti pačią nuoširdžiausią padėką mūsų gerbiamai Ramunei, visiems Jai talkinusiems ir visam REKVIEM kolektyvui bei palinkėti visiems asmeninės sėkmės.

ZIGMANTAS MOTIEKAITIS IR SŪNUS ARŪNAS SU ŠEIMA

2017 10 18

Laba diena, Ramune, Eglės Adomaitės-Žiburkės vardu norėčiau padėkoti už pagalbą ir profesionalumą organizuojant ir tvarkant visus su laidotuvėmis susijusius klausimus 2017 m. spalio 20 d. Vilniuje. Nuoširdus ir natūraliai jautrus bendravimas, rūpestis ir dėmesys tikrai palengvino netekties skausmą, Ačiū Jums dar kartą!

GODA GASIŪNAITĖ

Dėkojame Jūsų kolektyvui ir ypač gerb. Ramunei už pagalbą, supratimą, patarimus, nuoširdų bendravimą ir rūpestį, gebėjimą greitai spręsti iškilusius klausimus. Dėkojame už tai, kad neleido pasijusti vienišiems užklupus netekties skausmui.

ARTIMIEJI

2017 10 11

VILNIUS

Norime padėkoti visam Jūsų kolektyvui, o ypač gerb. Neringai už pagalbą sunkią netekties valandą, už nuoširdų dėmesį, supratingumą, už kiekvieną išgirstą ir įgyvendintą mūsų norą.

VELIONIO ŽMONA IR VAIKAI

VILNIUS

Tėti, mes išpildėme Tavo norą, kaip Tu norėjai, buvome tik mūsų šeima. Čia taip ramu ir gera. Niekas netrukdo ir nenurodinėja. Tėti, saugok mus, patark, matyk. Mylime!

VAIKAI

KELMĖ

Ačiū už galimybę išpildyti senelio norą! Šis atsisveikinimas su juo buvo tikrai neįprastas, bet įkvepiantis drąsos. Ačiū Tau, seneli, kad visada buvai su mumis!

ANŪKĖS

ŠIAULIAI

Šiuose namuose radome rimtį, susikaupimą, pagarbą išeinančiam šio pasaulio gyventojui – Tadui, kuriam likimas ir Dievas skyrė 52 metus, kurio paskutinę valią įvykdėme… Esame ir liekame dėkingi už dėmesį, supratimą šios įstaigos darbuotojams – ačiū!

TĖTIS

Pasidalinkite savo patirtimi