Atgal PASLAUGOS

PASLAUGOS

„Rekviem“ sistema išspręs visus su mirtimi susijusius klausimus, nes mūsų tikslas – kad būtų lengvesnė sunki akimirka. Mes suvienijome aukščiausios kokybės paslaugas teikiančias įmones visoje Lietuvoje, tad paskambinę vienu trumpuoju telefonu (19 2 11) gausite profesionalų aptarnavimą visoje šalyje. Paslaugas suteiks labiausiai jūsų poreikius atitinkantis „Rekviem“ partneris jūsų pasirinktame mieste už suderintą kainą, pagal suderintą scenarijų.

Kokių konkrečiai paslaugų reikia jūsų situacijoje, priklauso tik nuo jūsų ar jūsų artimųjų apsisprendimo. Mes pasirūpinsime, kad jos atitiktų pagrindinį bet kokios laidojimo ceremonijos tikslą – pagarbą, orumą bei gražų atsisveikinimą ir laidotuves mirusiajam.

 

Padėsime visais šiais klausimais:

ŠARVOJIMAS – pasiūlysime labiausiai tinkančią šarvojimo salę bei paslaugos tiekėją;

LAIDOJIMAS – suorganizuosime visus su laidojimu susijusius procesus;

KREMAVIMAS – pasirūpinsime, kad kremavimas vyktų pagarbiai jūsų pasirinktame krematoriume Lietuvoje ar užsienyje;

ATSISVEIKINIMAS – pakonsultuosime ir surengsime atsisveikinimo ceremoniją pagal jūsų ar mirusiojo valią;

PASIRŪPINSIME KITAIS PRAKTINIAIS DARBAIS: kūno transportavimu (taip pat ir iš užsienio); kūno saugojimu ir paruošimu (estetinis paruošimas, drabužiai, karstas ar urna); šarvojimo salės paruošimu ir papuošimu; laidotuvių organizavimu; religinėmis ar pasaulietinėmis apeigomis; kapo duobės paruošimu ir papuošimu; pakonsultuosime dėl dokumentų tvarkymo; suteiksime pagalbą dėl emocinės artimųjų būsenos; užtikrinsime kapavietės įrengimą ir ilgalaikę priežiūrą ir kt.