Atgal

Kas yra ir kaip veikia Rekviem?

„Rekviem“ yra kokybiškas paslaugas teikiančių laidojimo įmonių susivienijimas, dirbantis per vieną bendrą trumpąjį telefono numerį ir teikiantis paslaugas toje vietoje iš kur skambinama. Taip aukščiausio standarto laidojimo paslaugos, už sąžiningą, aiškią ir skaidrią kainą tampa labiau prieinamos visos Lietuvos gyventojams, o sudėtingas laidojimo ceremonijų organizavimo procesas tampa profesionalesnis ir paprastesnis žmogui.

„Rekviem“ veikia kaip vienas bendras pagalbos ir laidojimo paslaugų centras visai Lietuvai. Atsiradus poreikiui, žmogus skambina trumpuoju telefonu iš bet kurios Lietuvos vietos (19 2 11), o „Rekviem“ skambučių priėmimo centras, surenka pirminę situacijos informaciją, geografinę vietą, išsiaiškina visus kitus norus bei poreikius. Į nurodytą vietą paimti kūno ir toliau derinti pageidaujmų detalių atvyksta profesionaliai paruošti lokalaus „Rekviem“ partnerio darbuotojai. Paslauga bus atlikta jūsų pasirinktoje vietoje, kurioje už paslaugas ir atsiskaitysite.

„Rekviem“ sistema sukurta tam, kad profesionaliai padėtų žmogui sunkią akimirką pasirūpinti visais klausimais, susijusiais su laidojimo ceremonijos organizavimu bet kur Lietuvoje.

Kodėl verta rinktis REKVIEM?

Vienas trumpasis numeris visai Lietuvai: 19 2 11

Kreiptis pagalbos yra paprasta, bendrauti su mūsų darbuotojais yra lengva, patarimai ir klausimai yra aiškūs.

Nuoširdu, rūpestinga, profesionalu. Visą parą

Esame pasiruošę įvairiausioms situacijoms, gerbiame padėties rimtumą ir siekiame pasirūpinti sprendimu.

Aiški, sąžininga ir skaidri kaina bet kur Lietuvoje

Siekiame, kad jūs gautumėte tai, ką užsakėte, už tokią kainą, kurią sutarėte, tokia apimtimi, kokios norėjote.

Play button

Ką daryti mirus artimajam?

Pirmieji žingsniai, ką daryti mirus artimajam:

  • Nedelsdami praneškite numeriu 112.
  • Nelieskite mirusiojo kūno, kol mirties nekonstatuos medikai.
  • Kreipkitės į laidojimo ceremonijų organizavimo įmonę. Atminkite, kad tik Jūs turite teisę pasirinkti norimą paslaugų tiekėją.

Kaip organizuojamos laidojimo ceremonijos?

Laidojimo ceremonija yra labai asmeniškas, jautrus ir simboliškas įvykis. Jo scenarijus ir eiga pilnai priklauso nuo mirusiojo valios ar jo artimųjų sprendimų ir todėl gali būti labai skirtingi. Nepamirškime, kad laidotuvės nėra kasdienis dalykas mūsų gyvenimuose, tad emociškai rami ir profesionali pagalba, patarimai organizuojant laidojimo ceremonija yra labai svarbūs ir reikalingi. Juk, jei kalbėti paprastai, visi mes norime, kad laidotuvės būtų tiesiog gražios, plačiąja prasme.