Naujienos

Naujienos

„Rekviem“ nuo šiol teiks visas laidojimo paslaugas visoje Lietuvoje

Lietuviško kapitalo įmonių grupės AB „K2 LT“ valdoma „Rekviem“ plečia paslaugų spektrą – iki šiol laidotuvių ceremonijas didžiuosiuose miestuose organizavęs pats, ritualinių laidojimo paslaugų centras tampa visoje Lietuvoje veikiančia laidojimo ceremonijų organizavimo sistema. Suvienijusi kokybiškas, sąžiningas ir skaidrias paslaugas teikiančias laidojimo įmones „Rekviem“ nuo šiol teiks visas su laidojimu susijusias paslaugas, nepriklausomai nuo laidojimo būdo – kremavimo ar laidojimo į žemę. Pagalbą aukščiausio lygio konsultantai bet kuriuo paros metu teiks trumpuoju numeriu 19 2 11 visoje Lietuvoje.

„Laidojimo paslaugų rinka Lietuvoje iki šiol buvo labai fragmentuota – skirtinguose miestuose veikė skirtingos įmonės: skirtingas aptarnavimo lygis ir kokybė, psichologinis pasiruošimas, skirtinga, galutiniam klientui ne visada aiški kainodara. Įgyvendindami naują bendrovės plėtros strategiją siekiame sukurti ne tik vieningą ir sistemingą, tačiau ir aiškų, patikimą laidojimo ceremonijų organizavimo etaloną, kuris geriausiai atlieptų žmonių poreikius“, – sako AB „K2 LT“ vadovas Bernardas Vilkelis.

Suvienijusi kokybiškas laidojimo paslaugas teikiančias įmones, „Rekviem“ siekia, kad sudėtingas laidojimo ceremonijų organizavimo procesas taptų profesionalesnis ir paprastesnis žmogui. Sistema sukurta taip, kad nutikus nelaimei, artimiesiems pakaktų surinkti trumpąjį numerį 19 2 11 iš bet kurios Lietuvos vietos. Specialiai apmokytam ir paruoštam „Rekviem“ klientų aptarnavimo centrui išsiaiškinus pirminę situacijos informaciją, geografinę vietą, norus bei poreikius, paimti velionio palaikų ir toliau derinti pageidaujamų detalių atvyks profesionaliai paruošti vietinio „Rekviem“ partnerio darbuotojai.

„Laidojimo paslaugas matome kur kas plačiau, nei daug kas įpratęs. Per daugybę veiklos metų pastebėjome, kad artimųjų netekusiems žmonėms reikia padėti organizuoti laidojimo ceremonijas ir nuimti nuo jų organizacinę naštą bei leisti su velioniu atsisveikinti ramiai, neužsikraunant organizacinių, techninių, dalykinių ar ritualinių detalių“, – pasakoja „Rekviem“ direktorė Irma Lukoševičienė.

Pasak I. Lukoševičienės, pagrindinis „Rekviem“ tikslas – palengvinti sunkią akimirką, t. y. visus procesus organizuoti taip, kaip pageidauja artimieji ar padėti įgyvendinti išankstinę velionio valią: „Pagrindinė taisyklė – visuomet atsižvelgti į tai, koks buvo velionis, ką jis mėgo, ko pageidauja artimieji – pagal tai kartu dėliojame visą atsisveikinimo ceremoniją, aptardami detales ir biudžetą iš anksto. Būtent tam ir sukurta „Rekviem“ sistema – kad profesionaliai padėtų žmogui sunkią akimirką pasirūpinti visais klausimais, susijusiais su laidojimo ceremonijos organizavimu bet kur Lietuvoje.“

Visoje Lietuvoje veikianti laidojimo ceremonijų organizavimo sistema „Rekviem“, be šarvojimo, laidojimo į žemę ar kremavimo, atsisveikinimo ceremonijų organizavimo, teiks ir papildomas paslaugas, palengvinančias sunkią akimirką: pasirūpins kūno transportavimu (taip pat ir iš užsienio); kūno saugojimu ir paruošimu laidotuvėms, karstu ar urna. Taip pat – šarvojimo salės paruošimu ir papuošimu, laidotuvių organizavimu, religinėmis ar pasaulietinėmis apeigomis, kapo duobės paruošimu ir papuošimu, konsultuos dėl dokumentų tvarkymo, užtikrins kapavietės įrengimą ir ilgalaikę priežiūrą bei, jei tik prireiks, suteiks pagalbą dėl emocinės artimųjų būsenos.

Visos naujienos